Intech Sc Купить электрооборудование в Украине

фон слайдер

InTech SC официальный представитель Emotron / VEM / Cantoni Motor / ABB

InTech SC офіційний представник CG Drives & Automation, Cantoni Motor, VEM Motors

Фон слайдер 1

-перетворювачі частоти
-пристрої плавного пуску
-електродвигуни
-насоси

Пропонуємо електрообладнання провідних світових виробників:

Пропонуємо електрообладнання провідних світових виробників:

• перетворювачі частоти

• пристрої плавного пуску

• електродвигуни

• насоси

Купуючи у нас Ви отримуєте гарантійне
та післягарантійне обслуговування

Про компанію

Пропонуємо обладнання провідних світових виробників

ТОВ «СЦ ІНТЕХ» є офіційним дистриб’ютором провідних брендів електрообладнання. Серед них: CG Drives&Automation, Cantoni Motor, VEM Motors та інші. Ми співпрацюємо з відомими виробниками Європи, тому пропонуємо широкий асортимент електричних двигунів та інверторної техніки.

Наявність лабораторії  з власною науково-технічною базою та спеціалістів, що пройшли навчання, дозволяє тестувати обладнання, виявляти та виправляти можливі несправності або надавати вичерпні рекомендації з ремонту. Це надає можливість надавати якісне та надійне гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання  нашим клієнтам.

купить электрооборудование

Послуги

Наші спеціалісти допоможуть підібрати необхідне обладнання за Вашими технічними потребами

У нас можна придбати електрообладнання в Україні. Ми допоможемо Вам з вибором. Для цього наші спеціалісти:

тех.процесс1

Тех.процес

Вивчать технологічний процес

та нададуть рекомендації

экономический рачет

Економ. розрахунок

Підготують детальну

техніко-економічну пропозицію

срок окупаемости

Термін окупності

Вирахують термін,

необхідний для окупності

преобразователь

Потреба в обладнанні

Зроблять висновки про необхідність використання перетворювача частоти  чи пристроїв плавного пуску в АСУТП

Ми пропонуємо

Наша компанія пропонує тільки сертифіковане обладнання таких торгівельних марок як:

«CG Drives & Automation» (Emotron AB)

• Перетворювачі частоти
  • Пристрої плавного пуску
  • Монітори навантаження

«Gino AG» Німеччина

• Привідні резистори
  • Стартові резистори
  • Демпфуючі резистори

"КЕП" Україна

• Котушки розмагнічення
  • Перетворювачі частоти
  • Пристрої плавного пуску
  • Зарядно-розрядні пристрої
  • Кранові панелі

«Sea Land»

• Насоси
  • Шафи керування насосами
  • Супутні комплектуючі

Група компании Cantoni (EMIT, Celma Indukta)

• Асинхронні двигуни

• Двигуни СН

• Низьковольтні двигуни

• Низьковольтні та високовольтні двигуни з фазним ротором

• Вибухо- та пожежо-захищені двигуни, шахтні двигуни

«VEM Motors» Німеччина

• Асинхронні електродвигуни з короткозамкненим ротором
  • Двигуни з фазним ротором
  • Двигуни для рольгангів
  • Двигуни для кранів

ТОВ «Нові технології»

• Гідроциклони та комплектуючі до них

• Батареї гідроциклонів

• Гумові трубопровідні системи

• Шлангові затвори

Консультація та обслуговування

Наш інтернет-магазин електрообладнання займається сервісним, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням. Що це означає? Будь-коли ви можете звернутися за кваліфікованою допомогою. Співробітники оцінять стан та проведуть ремонтні роботи.

Також ми консультуємо клієнтів щодо експлуатації техніки. Ви навчитеся самостійно її використовувати, проводити регулярне обслуговування.

ой помощью. Сотрудники оценят состояние и проведут ремонтные работы.

Также мы консультируем клиентов по вопросам эксплуатации техники. Вы научитесь самостоятельно ее использовать, проводить регулярное обслуживание.

Доставка

ТОВ «СЦ ІНТЕХ» здійснює доставку електрообладнання до Києва, Харкова, Кривого Рогу, Дніпра та інших міст України перевіреними транспортними компаніями. Ви отримаєте товар у цілості та безпеці у найкоротші терміни.

Вартість та обсяг замовлення

Ми займаємося постачанням електроустаткування в Україні як оптом, так і в роздріб. Розвинена логістика дозволяє вчасно доставляти навіть великі партії товарів. У день замовлення співробітники розраховують час, який буде потрібно на перевезення, та обирають маршрут.

Вартість продукції вас приємно здивує. Купити електроустаткування за ціною, нижчою від середнього, можливо завдяки зв’язкам ТОВ «СЦ ІНТЕХ» зі світовими брендами. Як офіційний дистриб’ютор, ми отримуємо техніку безпосередньо від виробників. І це відбивається на підсумковій вартості. Клієнти не переплачують за техніку. Адже наша компанія це місце, де купити електроустаткування можна без зайвих витрат.

Переваги для Вас

Персонал

Наша мета – підтримувати якість послуг на стабільно високому рівні. А для цього потрібний штаб компетентних співробітників. Фахівці компанії проходять навчання в концерні «CG Drives & Automation», де дізнаються про принципи роботи електроприводів та останні тенденції.

Але будь-яка теорія має бути підкріплена практикою. Тому до персоналу висувається ще одна вимога – досвід. Співробітники вже пропрацювали у своїй сфері щонайменше кілька років. Кожен із них щодня доводить свій професіоналізм, допомагаючи клієнтам ТОВ «СЦ ІНТЕХ».